Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-04-27 14:22:05

Undermine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 40
Punktów :   

[Banda Karkówy] Paringi.

Jeżeli My wystawiamy: najlepiej wystawić Venatora. Dostanie on prawdopodobnie Grey Knightów - będzie ciężko. Następnie oni wystawią Bladzi.
Z Bladziami na 2 Landach możemy próbować z Soliderem, bo Bladzie są mobilniejsze ode mnie więc Karkówa weźmie stół na którym przegram.
Solider musi walczyć o remis wtedy.
My wystawiamy - pewnie BA. Dostaną one demony. Potem oni - wystawią dropwilki i my do tego dostawiamy DE - grając na rezerwach można coś ugrać ale to i tak walka o 5 punktów. Potem ze sobą grają Gwardie.

Jeżeli oni wystawiają to też wyjdzie podobnie. Najpierw Bladzie - więc dajmy im CSM. Wystawimy Wilki to dostaniemy Grey Knightów - wystawimy Bladzi - dostaniemy demony.
Wystawią DropWilki - Lajon je weźmie i Gwardie razem.

Generalnie tutaj przegrywamy ;/ . Chłopaki mają super rozpiski na drużynówkę.
I pamietaj Mati, jeżeli oni coś spieprzą(ale nie sądzę) to dostawiaj mnie do GK.

Jakieś uwagi to proszę.

Offline

 

#2 2011-04-27 21:46:33

mati.pl

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 25
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

ja widzę to tak, że standartowo biorę na siebie karkówę, wilki tak - trzeba z nimi z rezerw grać i oddać zaczynanie ot taki mały myk. grałem ostatnio z falkiem, ja to mogę wziąć, ale lepiej dać może solidera. na demony nie mam szans, grałem z shino na pre-dmp - masakra kompletna ...... tutaj ciężko coś wymyśleć, ale czekam na opinie innych

Offline

 

#3 2011-04-28 08:32:26

LajoN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

jesteś pewien, że mam się dostawić do dropwilków?

Offline

 

#4 2011-04-28 14:47:28

Undermine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 40
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

No to możemy wystawić Solidera, dostanie Gejnajtów, potem dostawić Ciebie Mati do Karkówy(może zagramy, zagram jego rozpą). Nasza wystawka to Venator, dostanie Danony, potem oni Dropwilki i dostanie je Lajon.

@Lajon - dropwilki Cię zabijają,  ale mnie też. Z kolei Ciebie zabija też Gwardia, a mnie nie, więc niestety musisz się poświęcić. No i łatwiej Ci wyfrunąć nad krawędzią .

Offline

 

#5 2011-04-29 08:04:50

LajoN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 11
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

załóżmy że ci wierzę:D

Offline

 

#6 2011-04-29 08:52:27

mati.pl

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 25
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

z tymi drop wilkami, sprawa prosta: dostanie je staszkins, chowa się do rezerw, wilki spadają w dropach i dupa, potem dostają lance i szarże, papa a najlepiej wtedy dobrać stół z DoW, ideał!

Offline

 

#7 2011-04-29 16:10:42

Undermine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 40
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

Nie będzie tak łatwo, bo to jednak 50 Marinów. DoW byłby idealny, bo Lajon oddaje zaczynanie i może zdobyć trochę pkt.

Offline

 

#8 2011-04-29 19:35:01

Venator

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

Za wilki dropujące podziękuję, tak samo jak z GK którzy z assasinkami są anty marinowi.
Z demonami grałem, na farcie w 1 turze zszedł fateweever, mogło być ciężko, ale zrobiłem troszkę błedów przy wystawianiu i zajmowaniu znaczników.

Offline

 

#9 2011-04-29 19:49:01

Undermine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 40
Punktów :   

Re: [Banda Karkówy] Paringi.

Powiem wprost - z tym teamem nie mamy szans za wielkich, niezależnie jak co sparuję. Ja i Mati remisujemy, ty przegrywasz 15:5. Ale zgadzam się, zamiast dostawiać do Bladzi Solidera damy Matiego, potem wystawimy Solidera i potem zobaczymy, Lajon z dropwilkami tak czy siak.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekielko.pun.pl www.warszawawlochy.pun.pl www.eti2011r.pun.pl www.llb.pun.pl www.jebacstudentow.pun.pl